Принцип дії та переваги препарату Тесей
Ад'ьювант, Прилипач, Фітопротектор
Рослина може отримати стрес від багатьох біотичних та абіотичних факторів. Культура часто стресує від різких змін погоди, неправильного внесення ЗЗР, механічних пошкоджень чи ушкоджень шкідниками. Фермеру потрібен засіб, який швидко виведе рослину зі стресу і допоможе його уникнути в принципі.

Гарним варіантом буде універсальний препарат від компанії Квадро Плюс - Тесей. Це недорогий ад'ювант, який одночасно є і антистресантом, який працює.
Принцип дії препарату Тесей
Тесей - препарат, який, потрапляючи на листову поверхню допомагає розтікатись робочому розчину. Таким чином препарат більш рівномірно розподіляється на поверхні, утворює на листку полімерну сітку, яка не порушує парообміну рослини. Тобто рослина продовжує далі вільно дихати і накопичувати урожай.

Крім того, що Тесей - це прилипач, він також працює як антистресант, зменшуючи пестицидне навантаження на рослину, вплив біотичних та абіотичних факторів, кліматичних стресів. Гарно допомагає при карбамідному стресі, якого культура зазнала внаслідок негативного впливу біурету. Але важливо розуміти, Тесей не знімає стрес, він допомагає його побороти. Яким чином?

До складу препарату входить ель-альфа-амінокислота, яка сприяє відновленню вмісту Mg у хлоропластах рослини. Таким чином, коли рослинка стресує, комплекс амінокислот препарату починає стимулювати виробництво хлоропластів і культура швидше виходить із стресового стану.


Крім того, Тесей покращує роботу пестициду, із яким вноситься, адже має властивості провідника, тобто гербіцид швидше йтиме до пункту свого призначення. Дія гербіцидів покращується Тесеєм за рахунок полісахаридів, що входять до його складу.

Не менш позитивним агрументом для використання цього прилипача-антистресанта є його ціна. Тесей для тих фермерів, які не можуть витратити 100 грн на гектар на рістрегулятор, тому надають перевагу аналогічному препарату по ціні чашки якісної кави.

Економічні переваги Тесей
Саме те чому кожному фермеру варто звернути увагу
1
Прилипач
Працює як прилипач (покращує рівномірність і тривалість закріплення на оброблюваній поверхні);
2
Антистресант
Допомагає рослині вийти зі стресу (стабілізує період захисної дії);
3
Сбільшує еффективність ЗЗР
Має властивості провідника (гербіцид швидше дістається цілі) та за рахунок групи карбонових кислот у його складі, покращує дію гербіцидів;
4
Ціна
Доступна ціна прилипача-антистресанта;
Виробники запевняють - жоден із прилипачів за ті ж самі гроші навіть частково не зніматиме стрес із рослини. Тому маємо гарну пропозицію для агровиробників, які хочуть, щоб їхні поля давали гарний урожай.
КУПУЙ ЗАРАЗ
Саме час подумати про свій врожаї ! Купуй Тесей в найкращому магазині для аграрія Гровекс!