Принцип дії та переваги препарату Квадростим
Ад'ьювант, Прилипач, Фітопротектор
Максимальний урожай - агрономічна мрія кожного фермера. Але ніхто вам не гарантує великих прибутків, враховуючи немалий спектр можливих негативних факторів.

Препарат Квадростім розроблений спеціально для того, щоб знизити ризики втрати урожаю.
Принцип дії препарату Квадростим
Препарат використовують для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур та обприскування в період вегетації з метою стимулювання росту та розвитку рослин. Він спрямований на прискорення всіх біохімічних процесів усередині рослини. Завдяки чотирьом групам органічних речовин у його складі, Квадростім впливає на швидкість і направленість протікання усіх процесів у клітинах рослин. Таким чином цей препарат забезпечує якісну роботу тих механізмів, які культурі потрібні в даний момент її розвитку.

Квадростім не робить всю роботу замість Вашої культури, а лише полегшує рослині життя. До складу препарату входить два види полімерів, бурштинова кислота, лігногумати і арахідонова кислота. Вони виконують свою функцію стимулювання розвитку рослини і її інтенсивного росту.

А щоб більш детально зрозуміти, як працює Квадростім, треба розуміти, як працює рослинний організм.

Почнемо із доволі поширеної в інших препаратах речовини - поліетиленгліколь. У даному випадку - ПЕГ 400-й. Потрапляючи на листову поверхню, він швидко проникає всередину клітини і змінює структуру вільної води, будуючи своєрідні кластери, за якими протікання будь-яких процесів відбувається в рази швидше. Вода стає більш енергетично ефективною для протікання всіх хімічних реакцій. Більше того, зв'язування води у відповідну структуру не дає можливості передчасного утворення кристалів льоду. Таким чином Квадростім - це своєрідний кріопротектор, з яким Ваша культура не замерзне раніше строку.

А от ПЕГ 1500-й всередину клітини не проникає. Залишаючись у міжклітинному просторі, він разом із ПЕГом, що всередині, роблять міжклітинну мембрану більш еластичною і проникною. Що це нам дає? Транспорт поживних речовин всередину і назовні проходить більш легко. Ще однією із переваг 1500-го ПЕГа вважається властивість забирати вільну воду у гриба патогена. Таким чином, працюючи сумісно із пестицидами, Квадростім збільшує їх ефективність.

Роль антиоксиданта у препараті виконує бурштинова кислота. Завдяки їй нейтралізуються всі вільні радикали і виводяться побічні речовини із організму рослини. А через процеси окиснення, що проходять у рослинних клітинах, виділяється величезна кількість додаткової енергії, яка особливо цінна для культури у моменти стресу.

Коренеутворенню та інтенсивному росту коріння сприяють фульво і гумінові кислоти. Завдяки їх участі у процесі коренеутворення, рослина отримуватиме максимум поживних речовин через коріння. А, як відомо, лише 5-10% усіх необхідних елементів рослиною поглинається через вегетативну масу. Усе інше - через вторинну кореневу систему.

І, доволі цікава складова препарату - арахідонова кислота. В природі у складі вищих рослин ця речовина зустрічається доволі рідко - лише в арахісі та фундуці. Її особливість у тому, що, потрапляючи у рослинну клітину, арахідонова кислота спонсує виробництво антистресових білків, прострогланінів, які відповідають за нейтралізацію стресів у рослині. Ідея виробника в тому, щоб іще до виникнення стресу рослина вже була готова до нього. Це як проба манту - людині потрібно зробити щеплення із невеликим вмістом вірусу, щоб визначити імунітет до хвороби. Так само і рослина, справляється із невеличким стресом, ще до настання серйозного. Як зазначають виробники: "Це великий кіпіш у клітині без настання стресу".

Крім того, арахідонова кислота покращує генеративну здатність Ваших рослин. Із Квадростімом рослина швидше відновлюється навіть після пошкоджень градом або шкідниками. Вся справа в тім, що арахідонова кислота пробуджує рослину, стимулюючи її до продовження вегетації з метою відновлення фізіологічного стану рослини після ушкоджень.

Квадростім - це препарат, який дозволяє рослині викласти свій максимальний генетичний потенціал. Норма препарату - 0,5 л/т насіння зернових і технічних культур. А при застосуванні по вегетації на пшеницю озиму, соняшник, кукурудзу, ріпак озимий та буряк цукровий - 0,3-0,5 л/га.
Переваги Квадростим
Саме те чому кожному фермеру варто звернути увагу
1
Стимулятор росту
Підвищена енергія проростання та польової схожості насіння;
2
Антистресант
Підвищення опору до стресів;
3
Збільшення врожаю
Підвищення якісних показників урожайності;
4
Морозостійкість
Підвищення морозостійкості рослин;
5
Прилипач
Працює як прилипач - плівкоутворювач.
Виробники запевняють - жоден із прилипачів за ті ж самі гроші навіть частково не зніматиме стрес із рослини. Тому маємо гарну пропозицію для агровиробників, які хочуть, щоб їхні поля давали гарний урожай. Квадростім - це саме те, чого не вистачало Вашій рослині.
КУПУЙ ЗАРАЗ
Саме час подумати про свій врожаї ! Купуй Тесей в найкращому магазині для аграрія Гровекс!